Připravuje se: Eccentric! Chef Moon

  27. 3. (00/16)
  1. díl - 100/871
  Omlouvám se, ale druhý díl má 1100 řádků, takže Erica odkládám a nejdřív dodělám Přistání. Jeden ukecaný seriál mi stačí.

Překládá se: Crash Landing On You

  3. 4. (10/16)
    9. díl - 1108/1108  
  10. díl - 01060/1060
  11. díl - 0508/1070
  12. díl - 0000/1255

Přeloženo: My Country

  24. 3. (16/16)
  14. díl - 724/724 
  15. díl - 687/687 
  16. díl - 590/590 
   Připravuje se: The King: Eternal Monarch

Přihlášení

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Sdílení

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Databáze knih
ČSFD

Pro soukromé zprávy můžete použít chatovací okno napravo dole.
-----

© Ainny 2011 - 2020


Motto: Zamilovanost je stejná
jako naděje dospělých v lepší budoucnost.

Allone in Love
  Miluju to! Miluju je! Oba... Moje srdce se telelí blahem a v hlavě mám prázdno. Jsem zase v háji, protože nevím, jak okecat takhle široký obrázek, aniž bych tu vypisovala snůšku superlativů. Ty romantický scény (pochopitelně nejenom ony) jsou napsaný a hlavně zahraný tak parádně, že mi hlavou letí: Já chci taky... No ano, pochopitelně se nesmím podívat vedle sebe na gauč. 😂 Ale řeknu vám, brala jsem si nemluvnýho kliďase. Nemluvný je můj chlap pořád, což je někdy dobře, protože já toho doma namelu za dva, ale do kliďase má daleko asi tak jako já do Božské (prý důsledek života se mnou, hmm trošku drzej je). Třeba dneska ráno, kouknul z okna, vletěl za mnou do ložnice a vztekal se, že někdo venčí psa a nemá roušku. Psa pochopitelně nemyslel. Nemluvnost byla ta tam a vřískal tu, že jemu se to v práci zařezává do uší, takže ještě párkrát a uši mít nebude, bo mu odumřou a odpadnou. Že to má na hubě i s cestou tam a zpátky pomalu čtrnáct hodin a ten pitomec venku si to nemůže vzít, i když jde jenom se psem! Jako já ho chápu, ale k čemu to je se rozčilovat s něčím, co stejně nezmění.Jak říká můj táta: Rozčilovat se znamená mstít se na svém zdraví pro blbost druhých. I když tady to tak úplně neplatí, protože blbost několika ignorantů může ohrozit nás všechny. Takže chraňme druhé a doufejme, že i oni budou chránit nás. Až to všechno skončí, sejdeme se na kožním, protože polovina národa bude mít z těch roušek lišej.

   Držte se, opatrujte se a já jdu na finále My Country. Zítra ráno jdu do práce a co bude dál, netuším. Nás nezavřel stát, ale obec, i tak si ale myslím, že minimálně do Velikonoc se školka neotevře a my budeme mít jenom služby na zalévání kytek, kontrolu že je všechno v cajku a tak. No, uvidíme. O tom jsem ale nechtěla psát, jenom jsem chtěla říct, že si myslím, že se s Bang-wonem a ostatními rozloučíme v úterý. Díl má málo řádků, takže to bude v cukuletu. Teď začnu, zítra dodělám, v úterý opravím. Pak vstoupíme do druhé poloviny Přistání a v pátek začíná šéfkuchař Eric! Vyšlo mi to dokonale. 😉 Páček a koronaviru zmar!Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

+1 # Entef 2020-03-24 21:40
:cry: :cry: :cry: já jsem věděla, že mám tento díl oddálit co nejvíc... :cry: :cry: vím, že neumře samozřejmě v půlce série, ale normálně mi hrkly slzy do očí!! :cry: :cry: proč jsou na milouše lidi tak zlí... :cry: Ježiš a to není konec...tam prořvu asi celý balík kapesníků a pak asi i toaleťáku :D
Ale teď vážně.. nemůžu se samozřejmě dočkat dalšího dílu... ach jo... Ainny díky moc za titule, jsi skvělá!! :D To byl zase nářez :) no krásný večer jsi mi opět připravila já Ti za to (a nejen v této době na exkrement) děkuji :) je to takové pohlazení po duši :) Zase všichni bavili, vojáčci, tchýně Jaruna, sousedky... :) no a samozřejmě lásky naše (3
+1 # Ainny 2020-03-24 22:02
Jasně že ne, Už jsem popojela a slibuju úžasnou podívanou i v dalším díle. Božská zaboduje a Trávník se nestačí divit. :D
# Danusa 2020-03-23 16:41
Oni sú tak sladučký, že pri nich človek aspoň na chvíľu prestane myslieť na to čo sa deje v všade okolo nás. :D Aj keď podľa ukážok ich už čakajú uplakané časy. Na finále My Country som zvedavá, ktorý z nich to prežije, u mňa je to tak 50:50, no uvidíme. U nás je to s nosením rúška o niečo lepšie, zatiaľ som nevidela žiadneho spoluobčana bez neho a dokonca aj viacerí už nosia rukavice. Všetkým prajem veľa zdravia a pevné nervy ! :-)
# Ainny 2020-03-23 17:25
Mám pocit, že u vás vláda zareagovala líp než ta naše. Ale ono je to i o lidech. Tady jich na karanténu dost kašlalo. :sad:

No jo, bez slz by to nešlo. To by nebyla Korea. ;-)
# Pethushka 2020-03-23 16:39
Ten gauč mě rozsekal. :lol:
Tvůj muž tím nadáváním sice uškodí jen sobě, ale má pravdu. Taky mě včera naštvala paní, která bez rukavic osahávala pečivo. To je pro mě tabu i v období bez koronaviru, natož teď, když to v obchodech hlásí každé tři minuty. Jinak u nás lidi bez roušky už nepotkávám, ze dne na den ji nosíme všichni. Když jsem ale vezla nákup za dveře rodinným příslušníkům, zjistila jsem, že v některých obcích razí heslo, že se "k nim korona nemá jak dostat, tudíž je zbytečný strašit s rouškou" a "Dokud sem nepřijede ňákej Pražák, nic nám nehrozí.". :sigh:
A abych zase nemlela jenom o tom zatraceným viru... Jsou úžasní, sladcí, a jak říká Ainny, já chci takyyyyy. :D :love:
+1 # Ainny 2020-03-23 17:19
Přesně to mu říkám taky. My máme roušky i ve školce a kafe pijeme dva metry od sebe. Ale každý den nějakého blba potkám.

Na Pražáky jsem dost háklivá, ale uznávám, že koncentrace pitomců tu je zákonitě vyšší než jinde. :D

Lidi si zahrávají, když člověk čte, jak to vypadá v nemocnicích v Itálii nebo v Španělsku, tak to je hrozný. Tohle zanechá stopy na psychice každému, kdo to tam přežije a zdravotníkům dvojnásob. Rozhodovat, koho budou léčit a koho nechají umřít, to je prostě nepředstaviteln ý.

Člověk by chtěl psát o něčem jiném, ale ono se to tak úplně nedá. Jdu se věnovat Bang-wonovi. Tedy pokud mě Arang nechá. Právě se rozhodla, že se chce pomazlit. :-)
# Tyckin 2020-03-23 21:54
Ohledně roušek řeknu příklad ze závodky v Motole - u stolu sedí osm ženskejch (sestry či doktorky) které sice celej den mají na hubě roušky - jenže u jídla to sundaj a začnou drbat, a to seděj hezky vedle sebe 4 a 4 proti nim - může mi tohle někdo vysvětlit? :angry:
# Ainny 2020-03-23 22:02
Asi tak... Hlavně, že v Lidlu lepí na podlahu značky, na kterých se má stát ve frontě... A Babiš promlouvá k národu hafo frází, které snad ani sám nebere vážně.

Btw, naší ředitelce prý přišel e-mail, že nám obec zařídí šicí stroje a budeme šít roušky. Je mi líto, ale stát suplovat nebudu. Neumím to a nechci to dělat, doma mám dva roky věci, které potřebují spravit a je mi líto je vyhodit. Klobouk dolů před těmi, co to dělají, ale příkazem nám to nemůže dát nikdo. Nic takového v popisu práce nemám. A abych něco proti své vůli dělala a starosta se pak tloukl do prsou jako King Kong, jak to tu dobře vede, to fakt ne.
# Ksinbad 2020-03-23 15:44
Děkuji za další díl. Já bych také mohl na každý díl házet superlativy. :D
# Tyckin 2020-03-23 10:30
S rouškama je to trochu boj - z okna vidím lidi co to maj nasazený i když jsou sami v autě, a pak jde mladej páreček s pejskem a nemá to ani jeden :roll: No ale k tématu - kapitán se začíná pomalu projevovat což je fajn, ty jejich scény jsou většinou úžasný, hlavně co Son Ye-jin dokáže emotivně ztvárnit, to se vážně jen tak nevidí, já ji fakt (3
P.S. Ta doktorka už teploty nemá, je fit, takže neměla ani test, tudíž v karanténě nebudu, kruci :D
# Ainny 2020-03-23 17:07
Nerouhej se. :D Já jdu sice do práce i zítra, ale spíš protože tam máme oblovky, které nakladly hafo vajíček a musím je uklidit a dát jim krmení. Pak bych měla chodit tak jednou týdně. To by bylo super, protože se snažíme dělat doma debordelizaci, na kterou normálně není čas + překlady, že jo... Nechápu, jak se může doma někdo nudit. Já nevím, co to je. Naopak, potřebovala bych delší den, abych stíhala číst, pařit hry a nevím, co ještě. :D
# Carnivora 2020-03-23 01:34
Ani jsem u toho nedýchala. :love: Božani to jsou, žeru jim to i s navijákem. Ještě že tě mám Ainny, ponorka víkendového uvěznění doma je zažehnána, možná i pusu na rozloučenou dám ráno chlapovi, jsem nyní v příjemném rozmaru. :lol: Děkuju ti za titulky, ta stopáž je neuvěřitelná, určitě s tím máš kupa práce. Díky moc, budu se těšit na další díl.
# Carnivora 2020-03-23 20:16
To si tak jedu youtubem trailery a on hrál Hyun Bin v Secret Garden :lol: Jak já jsem toho trapáka nesnášela. :mad: A teď ho asi miluju?! :lol: (3
+1 # Ainny 2020-03-23 20:19
No jasně. Proto jsem tuhle psala o těch ručně našívanejch flitříkách. :D :D :D Já ho tam viděla poprvé, ale mnohem víc se mi líbil v Zimní královně. Tam byl k sežrání.
# Carnivora 2020-03-23 22:36
Zimní královnu jsem neviděla. :lol: Takže další seriál na zkouknutí? Jinak před chvílí jsem viděla trailer na nového Lee Min-Ho a teda těším se velice. Ta hlavní ženská role to je malá Goblinová? :eek:
# Ainny 2020-03-24 09:58
Ano, Goblinová. Bohužel...

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.