Přihlášení

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Sdílení

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Databáze knih
ČSFD

Pro soukromé zprávy můžete použít chatovací okno napravo dole.
-----

© Ainny 2011 - 2020


    Teď to bude o něčem trochu jiném, i když ne tak úplně. Pokud mě sledujete už od starého webu nebo prostě už nějakou dobu, určitě víte, že mě čas od času chytne rapl a vymýšlím, čím to tu udělat o něco zajímavější, abyste se sem rádi vraceli nejenom kvůli titulkům. Naštěstí jsem si kdysi za základ webu vybrala redakční systém joomla a neměnila bych. Dává mi určitou svobodu a hlavně k němu je hromada různých doplňků. Už nějakou dobu jsem dumala, jak sem dostat další videa a nebýt závislá jenom na YouTube a podobných službách. No a zrovna to jsem se včera naučila. První úspěšný pokus jsem uskutečnila v článku Neděle to jistí.

   No a protože mám novou hračku, tak dneska přihodím další dvě. První video je z Instagramu JTBC a pochopitelně se týká Something in the Rain, na jehož první díl se můžete těšit v neděli. A už z té upoutávky je vidět, že si na romantiku jenom nehraje. Že jí opravdu je, a že seriál je hodně realistický. Což se ovšem vzhledem k režisérovi dalo čekat.


    Druhé video je taky z Instagramu, ale tentokrát ho zveřejnila tvN a láká (jak taky jinak) na seriál Lawless Lawyer, který startuje za čtyři týdny a já pevně věřím, že tentokrát to bude s vydáváním titulků podstatně líp, než je tomu u zmíněného Something in the Rain. Ale dost řečí, podívejte se a těšte se. ;^)Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

# Ainny 2018-04-14 18:02
Cituji Ivuše:
...

To jsou k nám hosti. :D Jsem na tom dost podobně. někdy bych koukala, až bych brečela, mám tolik restů, ale ty moje mi nedaly spát. Teď bych mohla, tak snad s rozkoukanými pohnu. Do půlky května. Pak už zase budu v háji. :D

Snad se bude vám bude Deserving líbit. Žralok je super, jeho partnerka už míň, ale on to utáhnul. .D
# Ivuše 2018-04-14 16:08
Už delší dobu si říkám, že se ti taky zas jednou ozvu na webu... ale když já teď od tebe nic nesleduju... :D ovšem víš, kam to mé srdce táhne nejvíc, že? :lol: :D A když je tam s ním ještě i Soo Ye Ji!!! No, paráda! Takže to pojedu rovnou s tebou! :D Božskou si dám určitě taky, jen nevím kdy, víc mě to teď táhne k akčnímu a krimi než k romanťárně. :D Rozhodně teda pojedu i Bad Guys! :D :D
Deserving asi dnes rozjedeme konečně s maminou, takže se ti pak určitě ozvu, jak se nám líbí ten. :D
Zdar a sílu při překladu i při studování zlepšování webu!! 8) ;-)
+1 # sharra 2018-04-13 10:56
To je nepodstatná činnost. :D
# Ainny 2018-04-13 10:50
Oběma díky. Co na tom, že bych mohla třeba vyžehlit, že jo? To počká. :D :D :D
# sharra 2018-04-13 10:47
To je super, že tě chytá rapl. :D
# DoramaQueen 2018-04-13 10:36
Na oboje sa teším a ty si TOPka proste. :D Prvotriedny web. :D Nemá to chybu tie videá. Takže už nie len youtube, ale aj insta. Parádne to je.

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.