Titulky od vás

Přihlášení

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

Čekanky

Sdílení

Jak na titulky

Nejenom pro začátečníky (Ajvngou)
Časování (Ajvngou)
Gramatika (Ajvngou)
Dialogy a něco navíc (titulky.com)
Programy (forum.akihabara.cz)
SW a mp4 (titulky.com)
Vysvětlivky (titulky.com)
Přečasování - SW (ainny.cz)
Přečasování - Aegisub (ainny.cz)
Korektury (ainny.cz)
Parametry (ainny.cz)


    Joon-gi odpustí, ale tohle se na gifko přímo nabízelo. :^))) Pláž a moře v pozadí sice moc nestíhají, ale o ně tu vůbec nejde. Objekt mého zájmu je vidět víc než dobře. ;^) Chtěla jsem to dát už k článku o nových titulcích, ale nakonec jsem použila záběr z budoucnosti, abychom se měli na co těšit. Ale proč píšu. Za prvé vám chci poděkovat za trpělivost, protože to není tak dlouho, co jsem se dušovala, že tři seriály už nepojedu. Člověk míní, pán Bůh a korejští filmaři mění. I tak si ale myslím, že moje tempo je o dost lepší než v zimě. A při třech seriálech týdně (+ to, co chrlí DoramaQueen) máte pořád na co koukat, což je super.

   Za druhé chci poděkovat za to, že si sledujete titulky tady. Trochu jsem se bála vypadnutí z Akihabary, ale už jsem v klidu. Vím, že web nedělám zbytečně, a že si titulky hlídáte tady. Kolik lidí sleduje RSS kanál, netuším. Ale počet přihlášených k odběru novinek se blíží ke stovce a já z toho mám vážně velkou radost a je to zároveň i motivace do dalších hodin strávených ťukáním do klávesnice. A jak jsem na to přišla? Jednoduše. Paradoxně mi k tomu pomohla Akihabara. Na ní si soubor, který tam nahrávám, stáhlo v téhle chvíli 40 lidí (první obrázek). To je méně než polovina z těch, co si stáhli první díl (druhý obrázek z administrace mého webu). To je pro mě vážně naprosto skvělé zjištění. O to víc, že od chvíle, kdy jednotlivé díly nahrávám bez zabalení, kleslo několikanásobné stahování na naprosté minimum, takže ta čísla jsou mnohem relevantnější. Fakt paráda! Budu se opakovat, ale za to vám patří můj obrovský dík.   A proč to píšu? No, prostě mám chuť. Mám chuť se pochlubit tím, co mi dělá radost a dodává chuť do další práce. O nic víc nejde. Je to vlastně článek pro mě, aby mě nepřepadla nějaká krize, což se v tomhle vedru klidně může stát, protože horko nesnáším. Při teplotách vyšších než 22° umírám. :^)))

   A teď k tomu létu. Zatím vím jenom to, že první týden v červenci mě čeká Bruntálský maratón, během kterého chceme s Sharrou zvládnout Goblina a Hwayugi. Máme na to asi 4,5 dne, takže budeme mít co dělat. Odjíždím v pondělí a vracím se v pátek. V sobotu pak začne Mr. Sunshine, který navazuje na Právníka a myslím, že Bad Guys už budu mít hotové. Těžko říct, jak to zase bude vypadat s vydáváním titulků, ale zdá se, že se těch tří seriálů hned tak nezbavím. Dovolenou doma zatím neplánujeme, ale pokud bude hrozit nějaká další pauza, určitě vám o tom dám vědět.

   Rozloučím se plakátem jedné z postav již zmíněného Pana Zářícího (fakt nevím, jak tenhle název přeložím, zatím to nechávám koňovi), na kterou se těším úplně stejně jako na Lee Byung-huna a mám pocit, že mu to bude ukrutně slušet. Když si vzpomenu, jak hrozně se mi v Gu Family Book nelíbil, tak sama sobě nevěřím :^)))Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

#3 Tyckin 2018-06-13 19:55
Poděkování by mělo být určitě spíše na naší straně, tedy konzumentů titulků :D Musím se přiznat, že Something in the Rain se pro mne začíná stávat závislostí, po 4 dílech tomu podléhám víc a víc, hlavní dvojka je prostě kouzelná ;-)
#2 Ainny 2018-06-10 11:27
Cituji DoramaQueen:
Tu si ma zas berie niekto do huby. :D :D Veď toho zverejňuješ toľko, čo ja... skoro... :D No... ten svoj web seriál nerátam a Boháča vydávam ako príde pod ruku. :D
Budeš na nás týždeň kašlať, hej? To sa robí? :D Užite si to potom.
Pan Sluníčko! Netuším, kedy si Pána Výslnia pozriem, ale som na to fakt moc zvedavá.

Nemáš mě šmírovat!!! :D
V létě ti nebudu sahat ani po kotníky. Jak mám překládat, až se rozjedeš a já toho chci tolik vidět?! :cry:
#1 DoramaQueen 2018-06-10 11:19
Tu si ma zas berie niekto do huby. :D :D Veď toho zverejňuješ toľko, čo ja... skoro... :D No... ten svoj web seriál nerátam a Boháča vydávam ako príde pod ruku. :D
Budeš na nás týždeň kašlať, hej? To sa robí? :D Užite si to potom.
Pan Sluníčko! Netuším, kedy si Pána Výslnia pozriem, ale som na to fakt moc zvedavá.

Rozcestník (Fórum)

DoramaQueen

Kontakt

Pavlač
-----
Kde ještě mě můžete najít:
MDL

Rozcestník (fórum)
Akihabara
Databáze knih
ČSFD
-----
© Ainny 2011 - 2019
-----
Promítačku a pozadí vytvořila:


Statistika

DnesDnes70
VčeraVčera308
Tento týdenTento týden378
Tento měsícTento měsíc7597
CelkemCelkem269294

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.