Přihlášení

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Sdílení

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Databáze knih
ČSFD

Pro soukromé zprávy můžete použít chatovací okno napravo dole.
-----

© Ainny 2011 - 2020


  Poslední dobou přemýšlím jak dál. Zatím jsem se toho moc nedobrala. Nebo vlastně jo. Navzdory tomu, co jsem slibovala, prozatím končím se Secret Forest. Popravdě řečeno mě ten seriál nechytil tak, aby mě to k němu táhlo zpátky. Navíc má být příští rok druhá řada, takže ho prostě odkládám na neurčito a teď se budu věnovat jenom Hotelu a Zemi. Hotel chci mít hotový do začátku Hyun Bina a Son Ye-jin.

   To samé platí i pro filmy (s výjimkou dvou letošních, které se pokusím udělat co nejdřív, až budu mít anglické titulky). Dodělám ten, který mám rozpracovaný a minimálně do Vánoc si dám pauzu. Teda od filmů. I když se cítím vyšťavená, věřím, že to přejde a zase se rozjedu. Jenom toho poslední dobou na mě bylo trochu moc. S tím souvisí i druhá věc. Tou je VIP. Počínaje My Country tenhle pokus končí. Ten, kdo chce psát, určitě napíše. Jsem vděčná za každý komentář, ale pořád píšou hlavně ti, kteří psali vždycky. Ostatní napíšou párkrát, já jim dám výhodu a tím to skončí. Pro mě je to práce navíc, kterou bych dělala, kdybych v tom viděla nějaký smysl. Ale já ho nevidím.

   Nechci s překlady skončit, ale vážně jsem teď úplně vybitá a říkám si, jestli to má vůbec smysl. Vím, že má, ale...


Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

# Tyckin 2019-10-21 20:36
No ač pozastavení překladu mného fandy nepotěší, tak jde především o tebe - na překlad to chce motivaci a musí tě to i bavit, nutit se a honit do něčeho nemá cenu, to se akorát práce ještě víc znechutí, takže si vše přizpůsob k obrazu svému dle atraktivity, času, nálady i okolností, ono těch zajímavých filmů/seriálů je tolik a člověk neví co dřív - a to já jsem jen v roli diváka bez závazků a konzumenta cizí práce :D
P.S. Son Ye-jin ale odložit nesmíš, jinak... :D :D :D
# Ainny 2019-10-21 20:49
Cituji Tyckin:

P.S. Son Ye-jin ale odložit nesmíš, jinak... :D :D :D

:D :D :D To asi opravdu nehrozí.
# Danusa 2019-10-21 19:51
Vždy to bude len tvoje rozhodnutie ako budeš pokračovať a to je správne. Kdo chce napísať tak napíše tak či tak. Je jeseň a depresie útočia z každej strany. Sú zlé dni ale keby ich nebolo nevedeli by sme sa tešiť z tých dobrých .
# Ainny 2019-10-21 20:14
Ono to moje rozpoložení mělo na svědomí víc věcí. Ale to vypsání a vaše povzbuzení mi pomohlo si utřídit myšlenky a uvědomit si, že se nesmím nechat nikým a ničím zdeptat. Je to můj čas, můj koníček a vy jste moje motivace. Takže díky a jedeme dál. Pořád je na co se těšit. :-)
# Pethushka 2019-10-20 21:20
Nezapomínej, že je to celé jen ve tvé režii a že si tady můžeš dělat, cokoliv budeš chtít. A klidně to můžeš změnit třeba stokrát. My můžeme být jen rádi, že se nám od tebe dostává takového množství kvalitních titulků, článků a zpravodajství o tom, co se v korejském šoubyznysu (vážně se to česky píše takhle?) děje. Je to tvůj koníček a měla by to být hlavně radost, nutit se do čehokoliv by byla škoda. Posílám trochu energie. :)
+1 # Ainny 2019-10-20 21:37
Já vím, ale stejně mi to je hloupý. To bych nebyla já. :-)

Jo, fakt se to tak píše, i když je to pěkně hnusný. :D
# magdal 2019-10-20 19:25
nezvykla som veľa písať, len občas, ale viem,že prekladateľa poteší reakciu ľudí, takže Ďakujem z veľkým Ď ,., lebo je na teba spoľahnutie, ako robiť veci ďalej, určite nájdeš riešenia DongHwa :-)
# Ainny 2019-10-20 21:37
Děkuju. :-)
# Lacike 2019-10-20 13:14
Ahoj
Zmysel prekladat rozhodne ma a kopa ludi ti je za to velmi vdacnych.
Najdôlezitejsie ale je, aby to bavilo teba. Ak sa do toho budes nutit, tak to fakt za to nestoji.
Dobre je si dat pauzu a uvidis, ci ti to bude chybat a ak ano, tak sa do prekladu zase pustis s nadsenim. A ak nie, tak sa svet nezruti.
+1 # Ainny 2019-10-20 13:36
I tobě díky. Já si nechci dát pauzu, pořád mě to baví, jenom se toho poslední dobou na mě semlelo moc. Tátův úraz, jedno zklamání, můj pád ze schodů, odchod kočičky... Jenom trochu zvolním a budu dělat opravdu to, co chci já. S tím souvisí odložení Secret Forest, i když jsem od rozpracovaného seriálu ještě neutekla. Vím, že jsou lidi, kteří na to čekají, ale prostě momentálně na to nemám kapacitu. :-)
# Carnivora 2019-10-20 12:15
Máš pravdu, bylo toho teď na jednoho člověka až dost. Možná tuším jakým směrem se vydávají tvé myšlenky, taky to občas mám, to zastavení a nutnost si promyslet další krok, protože stávající situace tě již nenaplňuje. S VIP souhlasím, evidentně kdo nechce poděkovat, ani možnost titulků dříve ho nemotivuje. :think: No, budu držet palce ať je ti brzy líp.
+1 # Ainny 2019-10-20 13:33
No, bylo toho od září docela dost... Ale to už je život, Cesta bez těžkostí by znamenala ztrátu radosti z maličkostí. Díky za podporu. :-)

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.