foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

<<<Akihabara - dorama>>>
DiscordFacebook , Rozcestník webů

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Nejnovější komentáře

Já?! Já ten scénář n...
Ainny, Ty mi teda dá...
teda vy nás zásobuje...
Ani ve vedru to není...
Rádo se stalo. Taky ...

Na co koukám...

... a co na to říkám


Time Slip Dr. Jin
07/22
To bude na dlouho, času je málo.

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Discord
MyDramaList
ČSFD
Databáze knih

-----

© Ainny 2011 - 2020


Statistika

Dnes51
Včera608
Týden1300
Měsíc7718
Celkem448476
   Takhle rozlítaný víkend jako teď jsem neměla už hezky dlouho. Vlastně to začalo už ve čtvrtek v noci. Protože bydlím blízko školky, kde pracuju, mají policajti na mě číslo, kdyby houkal alarm. A on mrška ve čtvrtek před půlnocí fakt spustil poplach. Takže jsem vzala josefčíka a šli jsme to za účasti strážců zákona zkontrolovat. Nikde nikdo. Fajn, asi ajťák, co se v tom dopoledne hrabal, udělal něco blbě.
  
   No jo, jenže v pátek jsem nebyla doma ani hodinu a znovu. Zase planý poplach. Sotva jsem dosedla k překladu, zase telefon. Tentokrát už byli naprdnutí i měšťáci (jiní, než v prvním případě). Dva se chopili košťat a začali čistit čidla. Třetí pro změnu lovil mouchu. Nutno podotknout, že úspěšně. Ovšem pohled to byl pro bohy. Od té doby už žádný alarm nebyl (klepu na dřevo). No jo, jenže v sobotu bylo potřeba otevřít řemeslníkům, kteří přišli vyměnit okna, která byla v havarijním stavu. A kdo jiný by jim měl otevřít, že jo? Pak po nákupech, naobědvat a čekat, až se ozvou, že tam můžu jít zase zamknout. A dneska? Celé dopoledne venku a po obědě jsem vytuhla. Ovšem probuzení bylo skvostné, a proto vlastně píšu. Taja nahodila první díl Vagabonda. Takže pro dnešek zavírám titulky a snad po půl roce si jdu něco pustit. A těším se fakt moc. Co vy? Taky jste ho rozkoukali? Co na první díl říkáte? Já se ozvu, až ho zkouknu, což bude někdy pozdě, protože teď musím jít ještě nakrmit naše čtyřnohé spolubydlící.


This comment was minimized by the moderator on the site

No tak první díl parádní. Lišák bude mít určitě víc jak devět kočičích životů. Očekávám z něj korejskou verzi MCGyvera. :lol: Akce, kamera, příběh zatím na jedničku, určitě mě to navnadilo na další díly.

Carnivora
This comment was minimized by the moderator on the site

Tak to jsem ráda, že tě to chytlo. Za zmínku stojí i práce zvukařů, podkreslení je perfektní.

Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

Jj, zvuk taky parádní. Kdybych nemusela vstávat ráno s dítětem tak si dám celonoční maraton, takhle jsem to zabalila v 4:15 a jen horkotěžko usínala. :eek: :lol: Výborný příběh, mám ráda přesně takový typ psycho hrátek s oběťmi. Stres a strach,...

Jj, zvuk taky parádní. Kdybych nemusela vstávat ráno s dítětem tak si dám celonoční maraton, takhle jsem to zabalila v 4:15 a jen horkotěžko usínala. :eek: :lol: Výborný příběh, mám ráda přesně takový typ psycho hrátek s oběťmi. Stres a strach, který je nutí jednat pudově, boj o život, Američani také umí tento typ filmů. Moc díky, že jsi se o seriálu zmínila, je to zas něco jiného a krásně jsem si tím vyvážila smutek Hotelu a závan historie ze Země. :-*

Číst dál
Carnivora
This comment was minimized by the moderator on the site

Až tak jo? No, já včera bojovala, jestli si pustit další díl nebo ne, ale nakonec jsem odolala, protože už bych neměla nic v zásobě. O víkendu bych chtěla dodělat Hotel, takže to už vydržím. :-)

Ainny
Ještě tu žádný komentář není. Můžete být první...

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.