Přihlášení

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Sdílení

Kontakt

Kde ještě mě můžete najít:

Databáze knih
ČSFD

Pro soukromé zprávy můžete použít chatovací okno napravo dole.
-----

© Ainny 2011 - 2020


   Takhle rozlítaný víkend jako teď jsem neměla už hezky dlouho. Vlastně to začalo už ve čtvrtek v noci. Protože bydlím blízko školky, kde pracuju, mají policajti na mě číslo, kdyby houkal alarm. A on mrška ve čtvrtek před půlnocí fakt spustil poplach. Takže jsem vzala josefčíka a šli jsme to za účasti strážců zákona zkontrolovat. Nikde nikdo. Fajn, asi ajťák, co se v tom dopoledne hrabal, udělal něco blbě.
  
   No jo, jenže v pátek jsem nebyla doma ani hodinu a znovu. Zase planý poplach. Sotva jsem dosedla k překladu, zase telefon. Tentokrát už byli naprdnutí i měšťáci (jiní, než v prvním případě). Dva se chopili košťat a začali čistit čidla. Třetí pro změnu lovil mouchu. Nutno podotknout, že úspěšně. Ovšem pohled to byl pro bohy. Od té doby už žádný alarm nebyl (klepu na dřevo). No jo, jenže v sobotu bylo potřeba otevřít řemeslníkům, kteří přišli vyměnit okna, která byla v havarijním stavu. A kdo jiný by jim měl otevřít, že jo? Pak po nákupech, naobědvat a čekat, až se ozvou, že tam můžu jít zase zamknout. A dneska? Celé dopoledne venku a po obědě jsem vytuhla. Ovšem probuzení bylo skvostné, a proto vlastně píšu. Taja nahodila první díl Vagabonda. Takže pro dnešek zavírám titulky a snad po půl roce si jdu něco pustit. A těším se fakt moc. Co vy? Taky jste ho rozkoukali? Co na první díl říkáte? Já se ozvu, až ho zkouknu, což bude někdy pozdě, protože teď musím jít ještě nakrmit naše čtyřnohé spolubydlící.


Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat komentář. Prosím, přihlaste se.

Komentáře   

# Carnivora 2019-11-09 00:59
No tak první díl parádní. Lišák bude mít určitě víc jak devět kočičích životů. Očekávám z něj korejskou verzi MCGyvera. :lol: Akce, kamera, příběh zatím na jedničku, určitě mě to navnadilo na další díly.
# Ainny 2019-11-09 09:55
Tak to jsem ráda, že tě to chytlo. Za zmínku stojí i práce zvukařů, podkreslení je perfektní.
# Carnivora 2019-11-09 10:34
Jj, zvuk taky parádní. Kdybych nemusela vstávat ráno s dítětem tak si dám celonoční maraton, takhle jsem to zabalila v 4:15 a jen horkotěžko usínala. :eek: :lol: Výborný příběh, mám ráda přesně takový typ psycho hrátek s oběťmi. Stres a strach, který je nutí jednat pudově, boj o život, Američani také umí tento typ filmů. Moc díky, že jsi se o seriálu zmínila, je to zas něco jiného a krásně jsem si tím vyvážila smutek Hotelu a závan historie ze Země. :-*
+1 # Ainny 2019-11-09 11:02
Až tak jo? No, já včera bojovala, jestli si pustit další díl nebo ne, ale nakonec jsem odolala, protože už bych neměla nic v zásobě. O víkendu bych chtěla dodělat Hotel, takže to už vydržím. :-)
# Ainny 2019-09-25 10:04
Btw, taja nahodila druhý díl. Večer se kouká! :love:
# deviian 2019-09-25 09:21
Jen pro informaci, Vagabond a Love Alarm (všiml jsem si, že ho chce někdo překládat) je v češtine na Netflixu. Tím nechci nijak urazit překladatele ale jakmile vidím, že se k seriálu dostanu legálně v češtině, radši využiji tuhle cestu.
+1 # Ainny 2019-09-25 09:50
Já ne a řeknu ti proč. Protože to překládají lidé, kteří nemají ke Koreji žádný vztah a nedávají do toho srdce. Osobně (a vím, že i DQ) Netflix neřeším, stejně jako Viki, co si chci přeložit, to si přeložím. Z osobní zkušenosti vím, že ten amatérský překlad je mnohdy lepší. Film Masquerade viděný v kině, je pro mě nezapomenutelný i tím, že hlavní eunuch byl překládaný jako předseda eunuch a mně to kazilo celý film. Těch záseků tam bylo víc, ale tenhle mi zůstal v hlavě. Mindhunterův na titulky.com je luxusní. Takže pokud vím, že to bude překládat některý z mých oblíbených překladatelů, tak si raději počkám. Nic mi neuteče... :-)
+1 # Pryes 2019-09-24 20:14
Prvý diel bol úplne úžasný. Im to spolu tak svedčí. Neviem sa dočkať ďalších častí. :love:
+2 # Ainny 2019-09-23 00:28
No teda, trochu jsem to natáhla, ale od Vagabonda se nešlo odtrhnout! A Lišák byl prostě Lišák. I když ten začátek byl dost krutej. První díl nadupaný akcí, rozhodně zaujal a těším se na další.
# Entef 2019-09-23 22:56
ohohooo, tak to děkuji za upozornění a stáhnu také :) ten kluk pro mě není takový prvoplánový fešák, ale vždycky mě strhne v těch jeho rolích :oops: prostě má TO! (charisma) :lol:

Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.