Už jsme zpátky ve starých kolejích, ale asi ne na dlouho, protože Panovník už jde taky do finále a vážně jsem zvědavá, jak tuhle míchanici rozmotají. Nic tak ujetě švihlého jsem snad ještě nepřekládala, ale nejzajímavější na tom je, že mě to přitom baví. I když velkou zásluhu na tom mají ti tři hlavní chlapi. Panovník, Yeong s Eun-supem a Sin-jae. Aha, takže vlastně čtyři. 😂

   To je jedna věc. Další, co chci napsat, je, že definitivně ukončuju Secret Forest. Ten seriál mě nechytil tak, jak jsem čekala, a i když nejsem zastáncem Netflixu a neřeším, co tam je, a co není, tak tohle je výjimka potvrzující pravidlo. První řada už tam je a druhá bude, tuším 11. 10., obě s českými titulky. Věřím, že ty se dřív nebo později objeví i na nejrůznějších úložištích a ti, co to rozkoukali se mnou, se konečně dozví, jak to tam dopadne. Omlouvám se, ale mě to fakt nebralo natolik, aby mě to bavilo překládat a pravděpodobně si to ani nepustím.

   No a do třetice, na víkend jsme měli jet ven, ale protože máme ve školce další dítko v karanténě, dohodli jsme se s příbuznými, že to raději odložíme a pokud bychom to v sobě náhodou měli, tak si to necháme hezky doma v Matičce. To znamená, že dalšího Erica začnu už dneska večer. Btw, pamatujete, jak jsem byla v zimě nemocná? Sice to bylo v době, kdy se to tady nesledovalo, ale jsem přesvědčená, že to byla korona. Teploty, šílený suchý kašel, bolesti hlavy, na které mi zabrala jenom kombinace brufenu a prášků na migrénu a dušnost, ale žádná rýma a nic jiného. Už tenkrát jsem si říkala, že nebýt Čína tak daleko, tak tu mrchu mám. No a ejhle, už je dokázané, že v Evropě byla už na přelomu roku. Navíc jsme se stejnými přiznaky byly ve školce minimálně tři. Jsem se nějak rozvášnila, takže to je pro dnešek asi všechno. Užívejte krásného počasí a hlavně buďte zdraví!