foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nejnovější komentáře

Tak snad tě potěší d...
Entef - Diva
tímto jsem chtěla ří...
njn, já teď mám něja...
To první možná někdy...
Hele, já si ji tam v...

Na co koukám...

... a co na to říkámIntroverted Boss

02/16
Titulky - Jacqueline005

------Partners for Justice
S01
16/32
Titulky - Ivuše
Tak tu jsem konečně se čtvrtým dílem Triangle. Na to, že jsem to měla přeložené v půlce prosince, jsem si dala docela načas. Ale asi jsem tu pauzu potřebovala. Loňský rok byl docela náročný a nejenom kvůli koroně, ale tak nějak celkově. Na jednu stranu mi přinesl jedno usmíření, které bohužel trvalo jenom krátce, abych mohla dostat ještě větší ťafku. Krátce před tím padla Akihabara, což byl pro dost lidí šok a ztráta určité jistoty. Ale myslím, že Discord ji o něco i předčí. Sice to není databáze jako taková, ale překladatelé tam mají takovou zpětnou vazbu, o jaké se nám ještě před rokem ani nezdálo.

   To je jedna věc, druhá je to, že se toho hodně změnilo i v mém soukromém životě, když do něho koncem září vstoupila maličká Karolínka. Zatím mě o čas neubírá, ale až povyroste, určitě k tomu dojde, protože já si tu hlídací roli rozhodně budu užívat.

   Na podzim jsem vstoupila do své desáté překladatelské sezóny a mám pocit, že je potřeba trochu zvolnit. Překládat rozhodně nepřestanu, určitě u něčeho zase nebudu vnímat hodiny a překladu podřídím všechno, nicméně nechci už tomu věnovat všechen svůj volný čas, takže vás prosím o trpělivost. Tak dlouhé pauzy jako teď asi nehrozí, ale někdy holt udělám několik dílů za týden a někdy třeba jenom jeden. Ale je docela dobře možné, že to bude úplně jinak a ze mě teď pořád ještě mluví doznívající deprese z odletu mé holčičky, od kterého dneska uběhl přesně týden. 😊Ještě tu žádný komentář není. Můžete být první...

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Kontakt

* Kontaktní formulář *

Kde ještě mě můžete najít:

Discord
Facebook - stránka
Akichan - dorama CZ/SK
MyDramaList
Čsfd
-----

© Ainny 2011 - 2021Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.