foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nejnovější komentáře

Já jsem taky zvědavá...
ooo děkuji za titul...
Ainny - Pauza a pápá
Já nic, já muzikant....
Entef - Pauza a pápá
ježišmárja!!! Já se ...
Ainny - Pauza a pápá
Mě ten Instagram pro...

My Drama List

0
Completed
What's Up? (7/20)
7.6
Currently watching
Mouse (2/20)
8.5
Currently watching
7.5
Currently watching
Ukázat vše »
   Uzavřeno: 27. 5. 2020 - Dneska jsem si dala od překladu pauzu, ale protože jsem závislák na klávesnici a po hrozně dlouhé době jsem se rozhodla něco sledovat a většinou nemám s kým si o tom pokecat, rozhodla jsem se udělat "nekonečný" (mno, dokud mě to bude bavit) seriál. Abych všechno necpala do lišty, budu se k tomu či onomu vyjadřovat tady, ale POZOR!, tím pádem bude článek plný spoilerů a pokud jste daný seriál neviděli, ale třeba se na něj chystáte, pak čtete jenom na vlastní nebezpečí.

   Ke každému seriálu dám odkaz na české nebo slovenské titulky svých milých kolegyň, což se dá chápat i jako poděkování za to, že danou věc přeložily. Jo a ještě jedna věc, určitě se budu opakovat,nebudu po sobě dělat až takové kontroly jaké se snažím dělat, takže prosím o shovívavost, tohle jsou takové výkřiky do tmy. Taky se nebudu snažit zjišťovat jména herců, která si nezjišťuju, protože si je stejně nezapamatuju a jenom by mě to zdržovalo. Za každý post dám datum, kdy jsem ho napsala, aby v tom nebyl hokej. Pokud bude mít chuť se někdo připojit, budu moc ráda, pokud ne, taky to taky přežiju. Ale pokud napíšete, nespoilerujte prosím dál, než jsem. Díky.
 

Takže jdu na to:

    The Game: Towards Zero - přiznám se, že mě bavil začátek, pak to nějak opadlo. Hodně mi vadily záběry na zírajícího Ouška. Oči má krásný, ne že ne, ale pořád tak tupě zíral, jako kdyby svoji paranormální schopnost zrovna objevil. Záporáka nemám ráda od chvíle, kdy jsem ho viděla ve Snow Queen a nemám ho ráda pořád. Ale musím uznat, že on je tím, kdo mě tady baví nejvíc. Hraje opravdu výborně. A psychologie jeho postavy je parádní. Jeho hnusná vražda se rychle otočila proti němu, a i když na něho poldové zatím nemůžou, jeho boží mlýny ho semlely docela rychle. O hlavní hrdince nic nenapíšu, protože ta mě zatím nějak nebere, i když i její postava dokazuje, že je svět vlastně malej a všechno souvisí se vším. (7. 5. 20)

   Jsem v půlce, co bude dál je celkem jasné. Ale nechápu jednu věc. Ten slepý pán musí vědět, kdy a jak zemře. Předpokládám, že to bude v dalším díle. Pokud se nepletu, pak jde svému osudu naproti. To bych ještě pochopila, ale jak to, že to neví Ouško? Nikdy neviděl žádnou jeho fotku? Jak to že neví, že mu hrozí nebezpečí? Svým způsobem jeho smrt zaviní, takže bych chápala, že ji nevidí, ale to tam nebylo. Jediná smrt, kterou nevidí, je ta její. No, uvidím, co bude dál a jestli mi tu otázku tvůrci zodpoví. (8. 5. 20)

   No dobře, devátý díl měl šťávu. Taky mi odpověděl na moje otázky, ale jak to, že v koupelně nebyl vozík? Alespoň já jsem si invalidního vozíku u vany nevšimla, a že jsem se snažila ho tam najít. To byla jedna věc. A druhá... policajti jako profíci hledají kamery. Nic. Ouško se objeví jako César a přišel jsem, viděl jsem, našel jsem. To bylo fakt dobrý. ? Ale co se mi na scénáři líbí, je fakt, jak vrah každou špatností ubližuje sám sobě a po tom zjištění jde u něho ruku v ruce lítost se vztekem. Akorát že lituje sám sebe, ale vztek má na ostatní. Tohle je fakt dobře napsané. (10. 5. 2020)

   Tři díly před koncem a zase mám pocit, že je tam víc vaty než děje. Nic, co by mě honilo, abych koukala dál a dál. Pořád se opakuje jedno a to samé. Doufám, že se výbuch bomby nebude řešit až do posledního dílu. Pokud ne, tak je jasné, že poldové přežijou. Pokud jo, tak přežijou v posledním díle. ? Zvědavá, jak to dopadne jsem, ale to je tak všechno. Jo a ještě jedna věc k hlavní hrdince. Moc mi nesedí a už vím proč, ona mi totiž nesedla ani, když jsem ji viděla v Gu Family Book, coby Lišákovu máti. A tady to není o moc lepší. (21. 5.)

   No fajn, jdu do finále, ale ten seriál je strašně nevyrovnaný. Chvilku mi to utíká a zaberu se do děje, abych za další chvilku koukala kolem sebe a říkala si, přeskočte to. (24. 5.)

Dokoukáno a... Pro mě hodně nevyvážený seriál. Chvilku jsem koukala se zatajeným dechem a chvilku koukala, kde co lítá. Spousta nevyrovnaných pasáží a finále přišlo dřív než mělo. I přes to bych hodnotila výš, kdyby.... Poslední díl, který byl jenom zbytečným epilogem, to celé zabil. Takový závěr se do seriálu tohoto typu prostě nehodí. Tohle přece nebyla romantika. Až do toho posledního dílu se mi vykreslení jejich vztahu líbilo. Bylo milé a přirozené. Bez jakéhokoliv upejpání se k němu hlavní hrdinka nastěhovala a víc nebylo potřeba. Bohatě by mi stačilo, kdyby prostě otevřela oči a dost... jednou stačilo. (27. 5.)


   Mr. Sunshine - Moje láska a moje dítě. Po sto letech drahouš projevil přání si pustit nějakou Koreu. Moje volba byla jasná. Samuraj... Dneska jsme dali šestý díl a konečně se mi pánové sešli u jednoho stolu. Paráda. Nádhera je i to, že jsem si našla v titulcích jenom jednu chybku. Leccos bych asi i vyjádřila jinak, ale to je normální. Za to pátý díl, to byl pro mě masakr. Ty/vy v jedné větě. A ještě tam bylo něco, co jsem opravovala, ale to už si teď nemůžu vzpomenout. Jo už vím, špatně rod. ? (7. 5. 20)

   Tady už jsem taky popojela a řeknu vám, že ty titulky jsou docela slušný. V devátém díle sice nějaká ta chybka byla, ale co už. Ani v přírodě dokonalost neexistuje. ? (21. 5.)

   Ale ovšem v jedenáctém díle Samuraj povídá: "Ale dneska jsem byla hodný." - pěkný, Ainny, moc pěkný. 😂

   Nooo, čím dál tím líp. Ve 12. díle hrubka: Byly to dva zloději... 🙈🙈🙈 (26. 5.)

   Tohle už jsem viděla a na moje úpění nad chybami nikdo není zvědavý, takže konec prvního článku. Příště už budu psát o něčem jiném. 😉 (27. 5.)


This comment was minimized by the moderator on the site

někde jsem Ti to už psala tuším... Zero mě taky bavilo od začátku, ale pak to opadlo... dodívám se na to... mám na spodní liště od čtvrtku díl 29 - 30...je pondělí a furt nepokračuji... jako dokoukám to, ale čekala jsem trochu víc. Hlavně to je...

někde jsem Ti to už psala tuším... Zero mě taky bavilo od začátku, ale pak to opadlo... dodívám se na to... mám na spodní liště od čtvrtku díl 29 - 30...je pondělí a furt nepokračuji... jako dokoukám to, ale čekala jsem trochu víc. Hlavně to je hrozně zmatené a hlavní hrdina netuší, proč dělá, co dělá a to vysvětlení, kterého se mi zatím dostalo nějak neuznávám... Prostě to drhne...
Mr. Sluníčko je taky mega seriál, ale na ten se znova dívat nebudu, ten jsem taky obrečela jak tůr :lol:

Číst dál
Entef
This comment was minimized by the moderator on the site

jo a jinak se mi líbí celkem Itaewon class od Soobin - jen je to dost zdlouhavé a celkem zbytečně... a také Angel's last mission od DQ, to mě bavilo hodně. Taková oddechovka a celkem vtipná i když ne všichni mě tam bavili, ten baletní ředitel mi...

jo a jinak se mi líbí celkem Itaewon class od Soobin - jen je to dost zdlouhavé a celkem zbytečně... a také Angel's last mission od DQ, to mě bavilo hodně. Taková oddechovka a celkem vtipná i když ne všichni mě tam bavili, ten baletní ředitel mi nic moc neřekl...

Číst dál
Entef
This comment was minimized by the moderator on the site

Já včera usnula při dvacítce. Jsem zvědavá, jak se to rozuzlí, ale podruhé už si to asi nepustím.<br /><br />Slunečníka dám. Na Scarlet Heart se zatím necítím. To jeho zoufalství na konci prostě nemůžu. U něho ne.

Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

máš recht... já teda mám pořád stoplý ten 29. díl a snad na něj brzy dojde páč ušatého Matesa mám ráda... <br />Scarlet pro mě byl dost drsný seriál... na ten se znovu asi nepodívám, páč bych skončila asi v blázinci :roll: leda by natočili...

máš recht... já teda mám pořád stoplý ten 29. díl a snad na něj brzy dojde páč ušatého Matesa mám ráda... <br />Scarlet pro mě byl dost drsný seriál... na ten se znovu asi nepodívám, páč bych skončila asi v blázinci :roll: leda by natočili pokračování :-? :oops:

Číst dál
Entef
This comment was minimized by the moderator on the site

To tě doženu. Já včera usnula u 22. a k mému překvapení se mi vrahoun, když šel na policii i líbil. :O

Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

Mr. Sunshine je moja láska. Dokonalý seriál.

jarah
This comment was minimized by the moderator on the site

Moje řeč, i když tady jsem nebyla až tak rozsekaná kvůli hlavním hrdinům, ale kvůli Samurajovi a víc mi bylo líto i Snoubence. Eugene mi přišel celou dobu dost chladný. Neměla jsem pocit, že by Byun-hun a Slečna dali do seriálu duši. Ale jako...

Moje řeč, i když tady jsem nebyla až tak rozsekaná kvůli hlavním hrdinům, ale kvůli Samurajovi a víc mi bylo líto i Snoubence. Eugene mi přišel celou dobu dost chladný. Neměla jsem pocit, že by Byun-hun a Slečna dali do seriálu duši. Ale jako celek to prostě je pecka.

Číst dál
Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

Na Byun Huna mám slabosť, takže mu vždy prepáčim malé lapsusy Jeho Eugene bol odmeraný, zdržanlivý, potláčal v sebe city a možno to tak malo byť zahrané, lebo som mu aj toto verila Ako jeho manželka by som si pokojne nechala celé dni ťahať...

Na Byun Huna mám slabosť, takže mu vždy prepáčim malé lapsusy Jeho Eugene bol odmeraný, zdržanlivý, potláčal v sebe city a možno to tak malo byť zahrané, lebo som mu aj toto verila Ako jeho manželka by som si pokojne nechala celé dni ťahať medové motúzy popod nos :lol: . Ale so mnou je to tak, ktorý film alebo seriál práve pozerám, toho manžela práve mám :lol: :lol: Keď sme pri tom, idem si pozrieť vaše odporúčania a vybrať si ďalšieho

Číst dál
jarah
This comment was minimized by the moderator on the site

Taky mám pro něho slabost, kvůli němu jsem do seriálu šla, ale pak mě dostal Samuraj. Podle mě je to Yoo Yeon-seokova životní role a nikdy bych nevěřila, že to dokáže takhle zahrát. Když jsem ho viděla poprvé v Gu Family Book, tak se mi úplně...

Taky mám pro něho slabost, kvůli němu jsem do seriálu šla, ale pak mě dostal Samuraj. Podle mě je to Yoo Yeon-seokova životní role a nikdy bych nevěřila, že to dokáže takhle zahrát. Když jsem ho viděla poprvé v Gu Family Book, tak se mi úplně strašně nelíbil, i když i tam hrál výborně. Ve Warm and Cozy už jsem ho žrala, ale pořád to pro mě byl ten hodnej kluk od vedle. A pak přišel Samuraj, který mi vzal slova, dech a kus srdce.

Číst dál
Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

Mne sa páčil v Mood of the Day. Tam ma presvedčil, že je naozaj dobrý herec. Ale nie taký, aby som si ho vzala za manžela

jarah
This comment was minimized by the moderator on the site

Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

Zero som začala pozerať hlavne kvôli Oušku, bola som na neho po dlhom čase zvedavá a seriál ma napodiv zaujal.
Slnečník, to pamätný seriál, pri ktorom som vyplakala snáď rieku.Určite sa k nemu vrátim ale momentálne mi stačilo slzavé údolie pri...

Zero som začala pozerať hlavne kvôli Oušku, bola som na neho po dlhom čase zvedavá a seriál ma napodiv zaujal.
Slnečník, to pamätný seriál, pri ktorom som vyplakala snáď rieku.Určite sa k nemu vrátim ale momentálne mi stačilo slzavé údolie pri Pristáni. :cry:

Číst dál
Danusa
This comment was minimized by the moderator on the site

Věřím, ono to není špatné, ale něco tomu chybí. Ale jsem v půlce, třeba to ještě přijde.<br /><br />Je zajímavé, že na Mr. Sunshine se už cítím, ale na Scarlet Heart ne. Mám pocit, že by mě to podruhé zničilo ještě víc.

Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

The Game: Towards Zero - musím souhlasit. Začátek byl parádní a od cca 5 dílu se to strašně vleče. Takže rozkoukáno a budu to muset někdy dokoukat. Ale to by neměla Ainny překládat The King: Eternal Monarch.

marw
This comment was minimized by the moderator on the site

Že jo, ta je fakt hrozná.

Ainny
Ještě tu žádný komentář není. Můžete být první...

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Kontakt

* Kontaktní formulář *

Kde ještě mě můžete najít:
Discord
MyDramaList
Čsfd
Facebook
Dorama CZ / SK
Instagram
-----
© Ainny 2011 - 2021


Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.