Tak mě to zase jednou popadlo a poněkud jsem sobě i vám zkomplikovala život. Trochu jsem to tu přeházela, rozšířila a prostě předělala. Divím se, že jsem ani jednou web úplně neshodila, ale i tak to byly hodiny a hodiny, protože nejsem webmaster a ve všem se hrabu stylem pokus a omyl. :^))) První změnou je Moje stopa. Jde o galerii, kterou jsem tu už měla, ale nikdy ji nějak moc nevyužila. Teď mě napadlo ji udělat ke svým překladům a tím daná díla trochu přiblížit a zároveň napsat komentáře o tom, jak jsem je vnímala. Pokud se přidáte, budu pochopitelně ráda.

No a s tím jde ruku v ruce změna komentářů. Vrátila jsem se k těm původním, o kterých jsem si myslela, že mi přestaly fungovat. Chyba lávky. Jdou parádně! Jenže se mi nelíbila jejich barva. Tedy barva citací, takže další pokusy jak a kde to změnit. Navíc tam nebyly smajlíci, někam mršky zmizely, takže najít a nahrát nové... I to se povedlo, jenže modul s novými příspěvky byl příšerně roztahaný a tady šlo do tuhého, protože jsem musela vlézt přímo do kódu a upravovat to tam. Orosila jsem se u toho jak dobře vychlazená dvanáctka.A jak jsem byla rozjetá, co si takhle udělat nové menu? Nejlépe horizontální. A ejhle to by šlo, ale písmo bylo pidi, pozadí černé a vůbec se mi to nelíbilo. Takže další pokus a zase v kódu. Brrr, to už jsem byla v takovém presu, že se divím, že jsem se úplně neroztekla. Stejně jako z nového přihlašování. Tady jsem ale narazila. Jak ho dát nalevo, což je nejobvyklejší, na to jsem prostě nepřišla. Osobně mi to nevadí, protože zůstávám přihlášená, ale je to přinejmenším nezvyklé. Ale s tím už se crcat nebudu, ve spodní části screenu nahoře je vidět nové menu a uživatelské tlačítko, které je místo původního přihlašování. Tlačítko už je tam, kde jsem ho chtěla mít (Díky, DeLHp). Elán už mě začal opouštět, takže jsem už "jenom" udělala v levém sloupci náhledy obrázků a zase nějakou dobu na nic ani nesáhnu. Jenom je v uvozovkách, protože jsem si s tím dneska hrála tři hodiny.

Tím končí moje pauza od překladů a zítra se vracím do společnosti Subtitle Editu a tří mužů, kteří ještě pořád netuší, co mají společného. Přísahám na holý pupek, že fakt jo. Pravé myšítko a prozkoumat prvek už nechci ani vidět! Už chci jenom doplňovat galerii (dřív jsem nedělala screeny, ale pár obrázků snad někde najdu) a překládat. Webmaster půjde zase na pár měsíců spát. :^)))

P.S. Zapomněla jsem zmínit staronové uspořádání článků. Ale toho jste si určitě hned všimli, takže to ani není potřeba. ;^)