foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nejnovější komentáře

Tak snad tě potěší d...
Entef - Diva
tímto jsem chtěla ří...
njn, já teď mám něja...
To první možná někdy...
Hele, já si ji tam v...

Na co koukám...

... a co na to říkámIntroverted Boss

02/16
Titulky - Jacqueline005

------Partners for Justice
S01
16/32
Titulky - Ivuše
Mno, to jsem si na sebe ušila bič, protože jak jsme to tak s babama probíraly na chatu, tak mi tu ty přezdívky nějak nabobtnaly a už jich mám na dva články. Ani jsem netušila, že jich máme tolik. Tentokrát vezmeme do party i dámy a nemůžu začít jinak než tou, kterou mám tak ráda, že občas přemýšlím i o svojí orientaci...

   Dokonalosti, tvé jméno je Božská. Son Ye-jin jsem měla ráda od prvního seriálu, který jsem s ní viděla. Časem to přerostlo do naprostého zbožňování a neumím si pro ni představit jinou přezdívku, než jakou jí kdysi dal její velký obdivovatel Pedross na čsfd. Pravda ještě by mohla být Dokonalá, ale ani to ji tak nevystihuje.

   Druhá dáma, kterou naprosto nekriticky miluju a moje milovaná Arang. Jenže dřív než Arang byla Gumiho, takže je úplně jasné, že musí doplnit svého někdejšího parťáka z legendárního seriálu My Girlfriend is a Gumiho a být jedině a pouze Liška s nádherně ďolíčkovým úsměvem.

   Třetí dámu nijak zvlášť nevyhledávám, ani nevím proč. Ale Sassyna svoje fanoušky má a tak je to správné. Ne že by mě Jun Ji-hyun nebavila, ale asi v ní pořád vidím tu drzou holku z My Sassy Girl, která jí dala přezdívku, a baví mě jenom její komická stránka. Romantiku jí nějak nedokážu věřit.

   No a když jsem u Sassyny, tak nemůžu zapomenout na Ufouna Kim Soo-hyuna. Seriál You who Came form the Star určitě většina z vás zná, takže přezdívku vysvětlovat netřeba. Mě tenhle hezký týpek nějak míjí a na klávesnici se mi ještě pořádně nedostal. V Přistání se jenom mihnul a jeho role vycházela z filmu Secretly Greatly.

   Jo Jung-suk má přezdívku, která by ho asi nepotěšila, ale konec jeho postavy v jednom ze seriálů, byl naprosto zbytečný a hlavně to byl v tu chvíli šok. Jeho postava byla neskutečně sympatická a tohle si prostě nezasloužila. Nicméně on je od té doby Nebožtík.


   Největší řízek korejské kinematografie, kterého má rád snad úplně každý. Dongy Dong, jak mu na základě jména říkala DoramaQueen, je přesně ten typ udělaného dobráka se srdcem na dlani a kolikrát si něco pustím jenom proto, že tam hraje Ma Dong-seok.

 
    O něco dřív než se stal Léčitelem (Healer) získal svoji přezdívku Ji Chan-wook. Jeho Princátko v seriálu Empress Ki prošlo obrovským vývojem a pro mě to zatím byla jeho životní role. Od rozmazleného fracka ke králi vedla pořádně dlouhá cesta.


   Lee Soo-hyuk má svoji přezdívku díky roli nejcharismatičtějšího upíra všech dob. Gwi byl prostě a jednoduše dokonalý. Jeho chladná tvář, hlas, který vycházel odněkud z temných hlubin jeho těla a charisma... On je vůbec hrozně zvláštní, všimli jste si, že hodně šetří úsměvem? Docela by mě zajímalo, jaký je v soukromí.

   A dostávám se k ženě, kterou docela dost nesnáším. A urážlivá přezdívka, kterou měla v F4 ji provází do teď. Gu Hye-seon je mi nesympatická nejenom fyzicky, ale i jako člověk. Zprávy bulváru je třeba filtrovat, ale to, co předváděla kolem rozvodu, bylo docela nechutný. I proto k ní ta Čistírna dokonale sedne.

   Lee Young-ae mám naopak ráda hrozně moc. Noblesní a velmi silná dáma, u které věřím, že taková je právě díky jejím postavám. Jewel in the Palace je korejská klasika, jejíž sledovanost zůstává i po xy letech nepřekonaná. A Saimdang. Light's Diary je dokonalá kombinace historie a napínavého pátrání. Miluju ten seriál, a proto Saimdang.

    Špenát. Tentokrát nemám ani tucha, za co Jung Yong-hwa vyfasoval tuhle přezdívku. Prý snad kvůli účesu, který kdysi nosil. Nebo možná proto, že v začátcích byl zelený ucho? Nevím, fakt nevím, ale třeba mi to někdo z vás v komentářích objasní. Jinak myslím, že je mnohem lepší zpěvák než herec a ne že mi tu někdo dá kvůli tomu po tlamě.

   Druhý tucet uzavře Žirafák. Tady vím původ přezdívky naprosto přesně. V I Need Romance 3 daroval hlavní hrdince velkou plyšovou žirafu a už v průběhu vysílání a mého překladu s tím přišla (jak jinak) Eunka. Ono se není co divit, když plyšáci to je její a ještě v kombinaci se Sung Joonem. 😜


This comment was minimized by the moderator on the site

Tak za mě je nejvíc nejlepčejší Nebožtík a v Jealousy Incarnate. Ale i v ostatním.
Nevím, jestli tu někde už byl můj druhý favorit, Lee Jong Suk, ten je totiž asi jediný, který mu šlape na paty.
Ještě se mi hodně zapsal Špenát. Viděla jsem ho v...

Tak za mě je nejvíc nejlepčejší Nebožtík a v Jealousy Incarnate. Ale i v ostatním.
Nevím, jestli tu někde už byl můj druhý favorit, Lee Jong Suk, ten je totiž asi jediný, který mu šlape na paty.
Ještě se mi hodně zapsal Špenát. Viděla jsem ho v You´re Beautiful a bylo mi ho hrooozně líto a tak moc jsem mu fandila. I když na druhou stranu, výhrou by byla Plačka. Bylo to jedno z mých prvních doram bez fantasy prvků, takže jsem ještě netušila, že téměř povinnou rekvizitou je obětavý neopětovaný zamilovaný :-D

Číst dál
kokorela
This comment was minimized by the moderator on the site

Lee Jong-suk přezdívku nemá, takže tu nebyl a nebude ani v další várce. Stejně jako třeba Lee Min-ho. Ale co není, může být.

Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

No konečně jsem se dočetla některé fakt neznám... Borku z rozvodem jsem zaznamenala asi jen kvůli tomu rozvodu, což mi přišlo dost úchylné, ale říkala jsem si jiný kraj - jiný mrav! Anebo je prostě na palici. Ufounek je super, jen teda poslední...

No konečně jsem se dočetla některé fakt neznám... Borku z rozvodem jsem zaznamenala asi jen kvůli tomu rozvodu, což mi přišlo dost úchylné, ale říkala jsem si jiný kraj - jiný mrav! Anebo je prostě na palici. Ufounek je super, jen teda poslední film byl hroooznááá nuda a nevytrhl to ani obličejem Božská ano, Lišku také ano Princátko sedlo jak prd.l na hrnec a to jsem ani Ki neviděla Boží byl naprosto v Healer (tam ale fakt nemám ráda tu hlavní hrdinku, přijde mi hrooozně afektovaná a absolutně nechápu, co lidi vidí na jejím hraní) a boožeee... Dongy Dong, to je moje milovaná nejkulaťoulinkatější kulička to je hodně velký frajer!! Sassynu si pamatuji asi jen ze seriálu, ze kterého má jméno, jinak mě asi nikdy nebrala. Špenát mě rozesmál (a souhlasím, zpěvák je lepší ) tak toliko za mě

Číst dál
Entef
This comment was minimized by the moderator on the site

Zase jsem se skvěle pobavila! Rozkošné přezdívečky, jedna lepší než druhá! Člověk by ani nevěřil, že jich máme už tolik
Těším se na pokračování.

EunkaL
This comment was minimized by the moderator on the site

Ufff, jsem si říkala, jestli mě nebacíš, že se tu o tobě vykecávám.

Ainny
Ještě tu žádný komentář není. Můžete být první...

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Kontakt

* Kontaktní formulář *

Kde ještě mě můžete najít:

Discord
Facebook - stránka
Akichan - dorama CZ/SK
MyDramaList
Čsfd
-----

© Ainny 2011 - 2021Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.