foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nejnovější komentáře

Tak snad tě potěší d...
Entef - Diva
tímto jsem chtěla ří...
njn, já teď mám něja...
To první možná někdy...
Hele, já si ji tam v...

Na co koukám...

... a co na to říkámIntroverted Boss

02/16
Titulky - Jacqueline005

------Partners for Justice
S01
16/32
Titulky - Ivuše
Vůbec, ale vůbec nechápu, jak se mi do prvních dvou článků mohli někteří nedostat. Jak jsem je mohla opomenout?! Určitě mám v hlavě ještě dalšího, na koho si nevzpomenu, ale co si nenapíšu na papírek, to prostě není. Jako nákupy, znáte to. Jdu pro čtyři věci, které si přece budu pamatovat. Přinesu jich deset a z těch čtyř minimálně jedna chybí...

   Kim Mi-kyung, herečka vedlejších rolí, kterou ale prostě nepřehlédnete. Její Hackerka je prostě absolutní top! Herečka si užívá každou roli, ale tuhle dovedla vážně k dokonalosti! Patří mezi ty, kteří měli být už v první várce, protože když se řekne právě Hackerka, každý si vzpomene na Healera a ví, která bije.

   Jejím protipólem je Socha. Shin Se-kyung je krásná, o tom žádnej, ale strašně, strašně chladná s mimikou sochy. Věřím, že svoje fanoušky má. A asi jich nebude málo, ale hrát prostě neumí. Snad jediný seriál, kde ji režisér a hlavní hrdina dokázali vyburcovat k hraní byl Black Knight.

   Plačka už je dost populární na to, aby si dupla, co chce hrát. Její hrdinky mnohdy začnou jako sympatické dámy, aby se z nich staly k uzoufání nudné ubulené nicky. Čest výjimkám, na které se ale ve stínu Heirs rychle zapomene. V tomhle seriálu byla postava Park Shin-hye tak totálně zabitá, že už jí Plačku nikdo neodpáře.

   Kim Rae-won je tím, kdo stojí za lepším výkonem Sochy a zároveň tím, s kým Plačka zahrála jednu ze svých nejlepších rolí. Bylo to v seriálu Doctors, a proto je z herce prostě Doktorko. Letos vzal po 4 letech roli v seriálu L.U.C.A. a já se na něho moc těším. I když se k němu asi hned nedostanu.

   Novotou vonící a trochu netradiční přezdívku má Jang Dong-yoon. Ovšem jeho Vdova v Tale of Nokdu byla tak rozkošná, že se mu jinak říct ani nedá. Herec mě zaujal hned, když jsem ho viděla poprvé. Jeho tvář patří k těm, které si i můj mozek dokázal zapamatovat, takže se už teď těším na březen a Joseon Exorcist, kde hraje hlavní roli.

   Další pozapomenutý, což fakt nechápu, protože Samuraj Yoo Yeon-seoka se mi vryl nesmazatelně do srdce. Že je výborný herec, to jsem věděla, ale v Mr. Sunshine podal životní výkon v typu role, v jaké bych si ho vůbec neuměla představit. Viděla jsem v něm spíš kluka od vedle a tady jeho charisma zastínilo i Lee Byung-huna.

   Kámen, nůžky, papír. Tahle tři slova budu mít už napořád spojená s Gap Dongem, stejně jako s ním mám spojeného Lee Joona. Jeho Psychouš měl asi být záporná role. Ovšem on ji zahrál tak, že ho člověk musel mít svým způsobem rád a litovat ho. Lee Joonův talent je nesporný a je dobře, že dal herectví přednost před zpěvem.

   Goblinová je herečka, kterou absolutně nevyhledávám. Sice mi vyloženě nevadí, ale prostě mě Kim Go-eun nebaví. Její herectví se nikam neposunuje. V očích se jí nezračí žádné emoce a chemie s hereckými partnery je narosto nulová. Mé jediné překladatelské setkání s ní stačilo.

   Dneska jsem nějak za negáče, ale ani Im Soo-jung nepatří k mým oblíbenkyním. Ve filmech, v kterých jsem ji viděla, mi přijde jak Leklá ryba. Nemastná a neslaná. A i když má celkem štěstí na herecké partnery, ti to sami neutáhnou. A to ani takoví borci jako Hyun Bin nebo Jung Woo-sung.

   Raději se vrátím k pánům. Teď konkrétně k nastupující generaci. Klaun Yeo Jin-gooa byl naprosto famózní. O to víc, že v době natáčení The Crowned Clown mu bylo pouhých 22 let a jeho výkon byl hodný skutečného mistra. V Hotel del Luna byl trochu zatlačený do pozadí, ale věřím, že nás má ještě čím překvapit.

   Máme tu Vdovu, takže teď přichází na řadu Kim Jae-joong. Ten prý ve většině rozhovorů, které dává, poukazuje na svůj věk, kontstatuje, že už je vlastně (ehm) starý a rád vykládá o tom, co dělá pro to, aby si uchoval mladistvou vizáž. No dobře, já mu to brát nebudu a jemu už přezdívku Dědek nikdo taky nevezme.

   Yoo Sang-hyun už zahrál spoustu rolí, mimo jiné hrál i s Lee Joonem ve zmíněném Gap Dongovi. Nicméně pro většinu z nás to asi je Oska z ikonického seriálu Secret Garden. Rozmazlenou rádoby celebritu si tenkrát zahrál evidentně s chutí. Oskou dneska končím. Do dalšího tuctu mi chybí ještě pár přezdívek, ale ony se určitě objeví dřív, než se nadějeme. 😌


This comment was minimized by the moderator on the site

Ahoj, jsem zde nová a moc se tu nevyznám
Něco z doram jsem si už našla a viděla ale něco mi nejde najít .. Chtěla bych najít tytulky k The Tale of Nokdu, a taky The Princess Man (snad je to dobře napsaný..) obojí jsem si stáhla na ulož to ale...

Ahoj, jsem zde nová a moc se tu nevyznám
Něco z doram jsem si už našla a viděla ale něco mi nejde najít .. Chtěla bych najít tytulky k The Tale of Nokdu, a taky The Princess Man (snad je to dobře napsaný..) obojí jsem si stáhla na ulož to ale bez titulků
Poradíte mi prosím někdo... ?
Díky moc
Jita

Číst dál
jitajit
This comment was minimized by the moderator on the site

Ahoj, ani jeden z těchto seriálů jsem nepřekládala, takže je tady najít nemůžeš. Tale of Nokdu překládala DoramaQueen, takže titulky najdeš u ní na stránkách. To druhé bohužel netuším. Ale asi nejkompletnější informace o titulcích jsou na...

Ahoj, ani jeden z těchto seriálů jsem nepřekládala, takže je tady najít nemůžeš. Tale of Nokdu překládala DoramaQueen, takže titulky najdeš u ní na stránkách. To druhé bohužel netuším. Ale asi nejkompletnější informace o titulcích jsou na Discordu, na který je odkaz v pravém sloupci.

Číst dál
Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

Akorát Leklá ryba podle mě není leklá vždycky. A Samuraj nezastínil Byung-huna, jinak se vším souhlasím. PS: Tak nějak mi vychází, že bys měla brzy vidět Hospital playlist, protože to obsazení je pro tebe jako stvořený.

Pethushka
This comment was minimized by the moderator on the site

Já ji ještě fakt neviděla v ničem, abych z ní nebyla otrávená.
A Samuraj teda větší charisma měl.
Hospital Playlist mi je jasný a jednou na něj určitě dojde, ale protože má být druhá řada, počkám si, až to bude komplet.
Jo, přijde mi, že v...

Já ji ještě fakt neviděla v ničem, abych z ní nebyla otrávená.
A Samuraj teda větší charisma měl.
Hospital Playlist mi je jasný a jednou na něj určitě dojde, ale protože má být druhá řada, počkám si, až to bude komplet.
Jo, přijde mi, že v podobné roli jsem Doktorka ještě neviděla. Pokud taja vezme Lišáka, půjdu do toho co nejdřív. Pokud ne, tak Lišák dostane přednost. To je přece jenom moje první korejská láska.

Číst dál
Ainny
This comment was minimized by the moderator on the site

Mně se líbila v All about my wife a Lump of sugar. A teď mi došlo, že jsem s ní zvládla i dva seriály. Ale v těch jsem z ní odvařená nebyla a jeden dost možná celý zkazila.
Na mě taky udělal Doktorko největší dojem jako doktorko. Těším se, ať...

Mně se líbila v All about my wife a Lump of sugar. A teď mi došlo, že jsem s ní zvládla i dva seriály. Ale v těch jsem z ní odvařená nebyla a jeden dost možná celý zkazila.
Na mě taky udělal Doktorko největší dojem jako doktorko. Těším se, ať vezmeš cokoliv. Oba dva jsou v mým hledáčku.

Číst dál
Pethushka
This comment was minimized by the moderator on the site

Doktorko se mi líbí. Na LUCA jsem kvůli němu zvědavá.

Pethushka
This comment was minimized by the moderator on the site

Muhehe vůbec nejsi za negáče... s těmi, co znám, které jsi popsala, tak souhlasím... Musím říct, že hackerku naprosto miluji ve všem, ta ať hraje cokoli, tak to dává těžce s přehledem... Socha, Plačka - ty jsou u mě na stejném levlu... Doktorko...

Muhehe vůbec nejsi za negáče... s těmi, co znám, které jsi popsala, tak souhlasím... Musím říct, že hackerku naprosto miluji ve všem, ta ať hraje cokoli, tak to dává těžce s přehledem... Socha, Plačka - ty jsou u mě na stejném levlu... Doktorko je boží Z Vdovy jsem musela 12x do sprchy po Search Tale of Nokdu jsem ještě neviděla, ale kvůli němu mrknu na Exorcistu jsem natěšená také Samuraje jsem si vůbec nevybavila, dokud jsem se nemrkla na obsazení Mr. Slunečníka a pak tam byl opravdu Mr. Charizma Psychouš je super, Gap Dong byl výborný seriál, nad tím jsem slintala a z něho jsem byla opravdu paf, protože vystřihnout záporáka tak ďábelskosympaticky, že člověk nakonec přemýšlí, jestli by se od něj přece jen možná nenechal přeříznout, tak to je mazec a se zbytkem souhlas, jen toho Dědka jsem nikde nepotkala, vůbec nemám šajnu, co je to za blondýnku podle fotky.

Číst dál
Entef
This comment was minimized by the moderator on the site

Jestli my nejsme na stejné vlně, tak už nikdo.
Dědek je hlavně zpěvák, já ho mám poprvé teď v Triangle a popravdě mě zatím za srdce nevzal. Za to Lee Beom-soo, který tam taky hraje, je úplně jiná liga. Ale zatím mě to baví i dějově, takže...

Jestli my nejsme na stejné vlně, tak už nikdo.
Dědek je hlavně zpěvák, já ho mám poprvé teď v Triangle a popravdě mě zatím za srdce nevzal. Za to Lee Beom-soo, který tam taky hraje, je úplně jiná liga. Ale zatím mě to baví i dějově, takže pohoda. S přezdívkou přišla tradičně Eunka, která ho zná právě i jako zpěváka a z těch rozhovorů v různých médiích.
Search je kapitola sama pro sebe. Vdovu mám taky spojeného s Mr. Sunshine, tam jsem ho viděla poprvé a zůstal mi v hlavě. Prostě zaujal na první podívání.
Přesně - tu roli v Gap Dongovi nemohl hrát nikdo jiný. Psychouš byl prostě dokonalý! A ano, asi bych se taky nebránila.

Číst dál
Ainny upravil(a) komentář. Ainny
Ještě tu žádný komentář není. Můžete být první...

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Kontakt

* Kontaktní formulář *

Kde ještě mě můžete najít:

Discord
Facebook - stránka
Akichan - dorama CZ/SK
MyDramaList
Čsfd
-----

© Ainny 2011 - 2021Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.