foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nejnovější komentáře

Jestli my nejsme na ...
Muhehe vůbec nejsi ...
Ainny - Candy Candy
Věk je jenom číslo. ...
Entef - Candy Candy
a sakra... tak za ro...
Ainny - Candy Candy
No, ona to i tenkrát...

Na co koukám...

... a co na to říkám


Cunning Single Lady
11/16
Titulky - Pethushka

------Partners for Justice
S01
10/32
Titulky - Ivuše
Ne, nelekejte se. Rozhodně nechci začít působit na poli anime, ale... Dnešní třicátníci až čtyřicátníci na Candy vyrůstali, protože ji kdysi dávali v Magion a vím, že je po titulcích poptávka. Nicméně, co vím, jsou jenom do 19. dílu. Já jich kdysi udělala sedm a odložila to. Nicméně v nějakém šuflíku v hlavě to zůstalo
Na začátku je vždycky čistý a nepopsaný list. Miluju ty chvíle, kdy ještě nevím, čím ho zaplním. Ale vždycky se na to hrozně těším. Teď o to víc, protože Eric Moon ukončil letos svoji hereckou pauzu a svým fanouškům dopřál dvojitou nálož seriálů.
Tak já to mám za sebou. Ale od pondělí si dám se svým mužským repete. Jsem si jistá, že tenhle seriál se mu bude na 100 % líbit. Já jsem naprosto unešená a jsem ráda, že nejsem náročný divák.
Teda málokdy překládám na přání, protože když jsem to udělala a pak mě to nebavilo, tak jsem z toho měla depku. Naštěstí se to stalo jenom jednou a seriál už má jiný překlad, takže mě to netrápí.
A je to. Ani to nebolelo a za mě spokojenost. Krásně civilní, troška nadsázky a kupodivu víc napínavé než romatické. Žádné veledílo a ani si na to Šéf nehrál. Sice jsem čekala, že se bude víc vařit,


   Tak jdeme na to. Připraveni? 3, 2, 1, start! Neplánovaný překlad, tak doufám, že bude stát za to. První díl rozhodně zaujal a myslím, že mezi hlavní dvojicí to bude fungovat. Tím spíš, že se v jednom týmu evidentně nepotkávají poprvé.

Přihlášení

Správa profilu

Odběr novinek

Už si nemusíte hlídat nové titulky tady na webu. Stačí se přihlásit k odběru novinek a nic vám neuteče.

captcha 

Kontakt

* Kontaktní formulář *

Kde ještě mě můžete najít:

Discord
Facebook - stránka
Akichan - dorama CZ/SK
MyDramaList
Čsfd
-----

© Ainny 2011 - 2021Nenahrávejte prosím titulky z těchto stránek bez mého vědomí na jiné weby a nedělejte z nich hardsuby.
Vždycky je možné buď uveřejnit odkaz sem nebo se domluvit. Děkuji za pochopení.